Bezpłatna aplikacja mobilna KS PTA stanowi podręczny przewodnik uczestnika kolejnych edycji Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

JUŻ WKRÓTCE TREŚCI DOTYCZĄCE KOLEJNEJ – XII EDYCJI KONFERENCJI

Aplikacja zawiera nie tylko program oraz szereg niezbędnych informacji organizacyjnych dotyczących lokalizacji, możliwości zakwaterowania i dojazdu, ale pozwala także na udział w głosowaniach, zadawanie pytań wykładowcom oraz ocenianie sesji.

Aplikacja dostępna jest w sklepach: AppStore, Google Play oraz Windows Phone Store. Przeznaczona jest dla użytkowników z systemami:

  • iOS 7.1 i wyżej (iPhone) (POBIERZ)
  • Android 2.3.3 i wyżej (np. Samsung Galaxy, Sony Xperia, HTC One itp.) (POBIERZ)
  • Windows Phone 7 i wyżej (np. Nokia Lumia, HTC Windows Phone, Samsung ATIV itp.) (POBIERZ)

Aplikacja w momencie uruchomienia – podczas połączenia z Internetem, aplikacja sama uzupełnia się o kolejne treści (ważne informacje, szczegóły programu, itp.) pojawiające się wraz z przybliżaniem się terminu Konferencji.

W przypadku połączeń płatnych koszt połączenia zależy od opłat naliczanych przez operatora Państwa sieci komórkowej za transmisję danych. Korzystając z „Ustawień” mogą Państwo wyłączyć automatyczną aktualizację treści i samodzielnie decydować o momencie aktualizacji. Aby korzystać z aplikacji połączenie z Internetem nie jest konieczne.

W razie pytań lub problemów zachęcamy do kontaktu z  Biurem Organizacyjnym