Termin i miejsce Konferencji:

27-30 października 2020 r. (Przeniesiony z 22-25 kwietnia 2020 r.),
Hotel Gołębiewski w Wiśle,
Al. Ks. Bp. Bursche 3,
43-460 Wisła

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i obecnie obowiązującymi przepisami Polskie Towarzystwo Alergologiczne podjęło decyzję o przeniesieniu Konferencji na 27-30 października 2020. W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej i prawnej przewidywane są dwie formy organizacji Konferencji Szkoleniowej PTA:

  • hybrydowa – z fizycznym udziałem części uczestników, a pozostałych osób w trybie w opcji online,
  • digital – z udziałem wszystkich uczestników tylko i wyłącznie w opcji online.

 

Organizator:

Polskie Towarzystwo Alergologiczne www.pta.med.pl

Biuro Organizacyjne:

AltaSoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa www.altasoft.pl

Program:

Program naukowy będzie obejmował wysoko oceniane przez uczestników w poprzednich edycjach: sesje interaktywne, zajęcia warsztatowe, sesje Sekcji Problemowych PTA i aktualnych wytycznych.

Program konferencji to jak zwykle całe spektrum tematyczne nierozłącznie związane z zapobieganiem, diagnostyką i leczeniem alergii (astma/POCHP, alergia na leki, dermatologia, immunoterapia, laryngologia, niedobory odporności, okulistyka i inne).

Punkty edukacyjne:

Za udział w Konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Rejestracja i opłaty:

Rejestracja indywidualna na konferencję możliwa jest online przez tę stronę.
Czytaj więcej…

Rejestracja na warsztaty i kursy:

W przypadku konferencji stacjonarnej rejestracja na warsztaty i kursy będzie możliwa online na 30 dni przed konferencją.

Zakwaterowanie:

W przypadku noclegów w okresie 27-30 października 2020 r. nie ma możliwości rezerwacji miejsca bezpośrednio w Hotelu Gołębiewski. Rezerwacja taka jest możliwa do momentu wyczerpania się wolnych miejsc przez zaznaczenie odpowiedniej opcji (pakiet z noclegiem) podczas procesu rejestracji.
Sprawdź kwoty dopłat i dostępność pokoi…

Język Konferencji:

Oficjalnym językiem Konferencji jest język polski. Przewidywane są wykłady gości zagranicznych w języku angielskim.

Identyfikatory:

Identyfikatory umożliwiają wejście na sesje naukowo-szkoleniowe, warsztaty i wystawę medyczną. Każdy z uczestników Konferencji ma obowiązek noszenia identyfikatora przez cały czas jej trwania. W przypadku zaginięcia nowy identyfikator można uzyskać w recepcji Konferencji. Koszt wydania nowej plakietki wynosi 30 PLN.

Doba Hotelowa:

Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do 12.00 następnego dnia. W związku z tym zameldowanie do pokoju możliwe będzie od godziny 15.00. W pokoju mogą zostać Państwo zameldowani przed godziną 15.00 tylko wtedy gdy Państwa pokój będzie wolny. Z góry przepraszamy za ewentualne utrudnienia spowodowane tym faktem.

Dostęp do Internetu:

W hotelu jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Miejsca parkingowe:

Uczestnicy Konferencji proszeni są o pozostawienie swoich samochodów na parkingach hoteli, w których się zatrzymują. Miejsca parkingowe są dodatkowo płatne na miejscu według aktualnego w danym okresie cennika hotelowego (cena z 22.03.2018 – 30 PLN/dobę). Ilość miejsc parkingowych przy Hotelu Gołębiewski jest ograniczona (300 miejsc).
Istnieje także możliwość parkowania aut przy dworcu PKS niedaleko hotelu. Parking znajduje się przy ulicy Bulwar Księżycowy 17 (jadąc od strony Ustronia ulicą 1 Maja należy skręcić za mostem w lewo – na przeciwko dworca PKS). Parking płatny. Numer telefonu na parking +48 (33) 855 25 31.

Szatnia:

Szatnia dla osób mieszkających poza Hotelem Gołębiewski znajduje się przy recepcji hotelowej.

Ważne linki:

Regulamin uczestnictwa – udział stacjonarny
Regulamin uczestnictwa – udział online

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Polityka prywatności AltaSoft

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym